Tvorba webových stránek a microsites

Vytvořením webových stránek dnes začíná marketing a směřuje sem prvotní komunikace vaší firmy vůči zákazníkovi. Tvoříme moderní responzivní webové stránky na zakázku, které se přizpůsobí každému zařízení.


Při tvorbě webových stránek zajišťujeme all inclusive služby. Kromě návrhu a vytvoření webových stránek vám zajistíme hostingové služby, doménu, emaily na vaší doméně a celkově pomůžeme zavést nové firemní procesy.

Investice, která se vyplatí

K čemu jsou statisícové investice do marketingu, když se odkazuje na zastaralý, nepřehledný a obsahově neaktuální web?

Díky modernímu přehlednému webu dokážete ze současných počtů návštěv vytěžit více. Investice do nového webu rozložená v čase je často nižší, než investice do neefektivní reklamy.

Spočítejte si např. 5 let x 5 tisíc měsíčně za nefungující google adwords. Než si objednáte služeb marketingového specialisty, začněte dříve inventurou vašeho webu. Je to stejné jako reklama na zakouřenou putiku.

Baví nás tvořit zajímavé

Webové stránky lze dnes tvořit ze šablon a na systémech, kam se pouze umístí obsah za nízké náklady. Naše společnost se zaměřuje na tvorbu webů dle individuálních potřeb zákazníků. Nástrojů pro „naklikání“ webů je mnoho, ale všechny mají omezenou grafiku, funkčnost, strukturu a pokaždé vám zde „něco“ chybí. U nás se zaměřujeme na osobní přístup ke klientovi a k projektu.

Tvorba microsites

V dnešní době jsou také velmi oblíbené kampaňové microsites, kde se uživatelům jinou formou prezentuje cílený obsah navazující na určitou komunikaci. Na tento typ speciálních „mini webů“ se také zaměřujeme. Připravíme vám microsite, která dokonale naváže na vaší aktuální kampaň a může být postavená úplně jinak, než hlavní komunikační web.

Redakční systém - administrace webu

Každý web, který má fungovat dlouhodobě se musí aktualizovat a to nejde bez promyšleného redakčního systému. Při návrhu webu se zaměřujeme na to, co plánujete pravidelně měnit a k tomu vám připravíme administraci na míru. Používáme vlastní administrační platformu, nikoliv open source.

Rádi poradíme a vytvoříme něco zajímavého

Nečekáme pouze na vaše zadání, které si jako většina firem tvořící weby vysvětlíme tím nejprimitivnějším způsobem. Navrhujeme pouze použitelná a efektivní řešení a to v graficky zajímavém balení. K projektu přistupujeme jako k vlastnímu.

Dlouhodobé partnerství

Vytvořením webových stránek to nekončí. Se zákazníky dlouhodobě spolupracujeme dle jejich požadavků, weby udržujeme v provozu nebo je rozšiřujeme dle aktuálních potřeb.

Kolik stojí vytvoření webu od NetSystems?

Jelikož všechny projekty řešíme a implementujeme na zakázku, komunikujeme se zákazníkem a hledáme pro vás nejlepší řešení, tak se ceny pohybují v desítkách až stovkách tisíc.

Zajímá vás náš pohled na váš nový web? Pošlete nám poptávku nebo si rovnou domluvte schůzku.

V NetSystems pro vás nevytváříme jen webové stránky, ale vytváříme váš nový online byznys. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, jako by byl náš. Víme co v online světě funguje a vy můžete naše zkušenosti získat spolu s novým online projektem!

Jak pracujeme na projektech ?

 • Přemýšlíme o projektu

  Konzultujeme, máme zkušenosti s online světem, které vám rádi předáme. Poradíme vám, kde a jak začít a čemu se vyhnout.

 • Navrhujeme realizaci

  Společně vytváříme zadání, kreslíme wireframe a stanovujeme cíle projektu. Hledáme co nejefektivnější cestu k realizaci vašeho online snu.

 • Programujeme

  Technicky vše připravíme. Kódujeme a programujeme. Nezapomínáme především na perfektní správu a obsluhu projektu, ke které používáme vlastní redakční systémy.

 • Tvoříme grafiku

  Pracujeme na grafice, která bude zajímavá, přehledná a uživatele dovede, kam potřebujete. Máte přece jen 6 sekund na to zaujmout, tak je nepropásněte.

 • Spouštíme

  Projekt testujeme, odladíme, spustíme a předáváme klientovi. Jsme precizní a výsledek chceme na 101 %. Řešíme každý detail.

 • O projekt pečujeme

  Spolupráce trvá, dokud projekt žije. Víme, že pokud se autor k projektu nehlásí, klient zůstane na holičkách. O váš projekt se postaráme.