Profil společnosti 

Společnost NetSystems Solution s.r.o. byla založena v roce 2009, avšak její zakladatelé působí v internetovém světě již od roku 2002. Za tuto dobu máme již široký přehled o českém internetovém trhu. Víme přesně, jaké zvolit postupy a s čím lze anebo nelze uspět.

Z počátku vznikaly z nadšení různé webové stránky a projekty a nás těšil jejich ohlas, až se poté z nevinného koníčka stala specializace v oboru. Tvorba webových stránek je naším každodenním posláním, prací i koníčkem.

Uvědomujeme si, že konkurence v tvorbě webů roste jako houby po dešti a proto místo lákání na nereálně nízké ceny (za které se to prostě kvalitně dělat nedá), stovky šablonovitých nekvalitních referencí a považování sama sebe za nejlepší a jedinou firmu v oboru sázíme na intuici našich zákazníků, kvalitu odvedené práce, originalitu, full servis přístup a přidanou hodnotu každého projektu...

NetSystems není masovým producentem webů. NetSystems je tu pro každého, kdo se chce odlišit, získat kvalitní webový produkt, internetovou image a především se co nejlépe prezentovat veřejnosti.

NetSystems nejde po šipkách, ale vytváří svou vlastní cestu.

 
Další odkazy v této kategorii Další odkazy v této kategorii:

 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webuTvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránkyOnline poptávka
Online poptávka