Systémy na zakázku

Online systém vytvořený na zakázku vám ušetří čas a peníze. V každé společnosti se najdou úkony, které dělají zaměstnanci opakovaně a ty se musí zefektivnit a eliminovat v nich chyby.

Internetové systémy stavíme na vlastním redakčním systému NetSystems, který přizpůsobujeme a vytváříme moduly na zakázku vašemu projektu. Pomocí tohoto systému vám dokážeme naprogramovat speciální modul pro váš web nebo celý online „back-end“ systém, kde se spravují různá data.

Každý projekt vyvíjíme od začátku, ale využíváme k tomu naše jádro systému se základními funkcemi, které se používají v každém systému. Z každého systému dokážeme exportovat různá data v dále požadovaném formátu pro další zpracování. Náš systém umíme napojit na váš další systém a vytvořit tak individuální propojení.

Návrhy systémů

U nás nemusíte zadávat kompletní dokumentaci, ale stačí přijít s požadavkem, jaké úkony dokážete optimalizovat. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám navrhneme systém tak, aby byl pro vás co nejefektivnější a minimalizoval prostor pro lidskou obsluhu a tedy i chyby.

Referenční projekty a příklady zakázkového vývoje

Mezi naše referenční příklady vývoje systému na zakázku patří speciální databáze kontaktů pro zvané hosty na různé event akce, kdy je hostům rozeslán jejich unikátní přihlašovací odkaz, kde dále vyplňují formulář s parametry své účasti na akci.

Jako další příklad může být jednoduchý aukční systém na zasílání nabídek za určité položky.

Další systém na zakázku, který jsme realizovali je databáze developerských projektů, bytů a domů, do které jsou napojeny projektové stránky. Jednu databázi nemovitostí pak sdílí více webů a správa obsazenosti a ceníků se realizuje na jednom místě.

Posledním příklad vývoje systémů na zakázku byl systém na soutěžní microsite, kdy klient pravidelně pořádal soutěže pro své zákazníky, ty byly napojeny do jedné databáze, kde se sbírala data a spravovala z jednoho místa.

Cena vývoje na zakázku

Cena za vývoj na zakázku se pohybuje v hodinových sazbách 1000 – 1500 Kč / hod bez DPH dle pozice. Čas realizace je málokdy pod 100 hodin, z toho vychází ceny v rozpětí statisíců.

Spočítejte si ale cenu práce 1 pracovního místa se všemi náklady. Když pomocí systému ušetříte jen polovinu pracovních hodin za jednoho pracovníka, máte návratnost systému v horizontu pár měsíců.