Tvoříme weby na vlastním redakčním systému

Webové stránky tvoříme s redakčním systémem, kde si sami spravujete a rozšiřujete obsah podle potřeby. Administrace webu je přizpůsobená praxi, odladěná roky vývoje a použitím na stovkách jiných webů.

 

Používáme vlastní redakční systém NetSystems, který se přizpůsobuje na míru požadavkům vašeho webového projektu. Můžete si sami určit, jaký obsah webu se bude jak měnit a nechat si od nás sestavit vlastní formuláře pro editaci obsahu webu.

Co systém umí

 • Možnost měnit obsah běžných stránek
 • Přidávat další podstránky webu a odkazovat na ně
 • Sestavovat si menu a pořadí položek v něm
 • Speciální typy a funkce stránek
 • Správa a přidávání novinek a článků
 • Správce bannerů pro horní fotografie
 • Automatické sestavování fotogalerií ke každé stránce
 • Automatické nahrávání souborů ke stažení
 • Manažer obrázků (vlastní adresář pro soubory)
 • Správa uživatelů administrace
 • Správu speciálních typů stránek (reference, produkty aj.)

Co je redakční systém?

Jedná se o takzvanou zadní část webu („back-end“), skrze který ovládáte svůj web a měníte si na něm sami obsah.

Dnes je velmi módní tvořit zajímavé weby plné grafických prvků a efektů, ale často tyto weby nemají administrační část. S jakoukoliv změnou jste pak odkázaní na programátora webových stránek. Tímto se ale webové stránky vrací na svůj začátek z 90 let. Zákazníci často ani nevědí, že si mohou sami nejen spravovat obsah webu, ale web si také pomocí redakčního systému rozšiřovat.

Chcete čekat 14 dní na výměnu kontaktů?

Dlouhodobě udržitelný web musí být do jisté míry nezávislý na programátorovi, který jej vytvořil. Aby každou drobnost měnil autor webu je zcela neefektivní a drahé. Často potřebujete změny na webu provést hned, aby se obsah webu okamžitě změnil. Toho docílíte pouze s kvalitním redakčním systémem.

Redakční systém versus responzivita webových stránek

Od dob výroby responzivních webů je samozřejmě větší problém nechat "kohokoliv" tvořit obsah stránek v html editorech (wysiwyg). Z tohoto důvodu pak tvůrci webů často redakční systémy na weby ani nenasazují. U nás jsme tyto problémy vyřešili a administrace s wysiwyg editorem podporují i nové responzivní weby.

Žádejte web s redakčním systémem

Tvoříme weby s výkonným redakčním systémem, který přizpůsobujeme konkrétnímu webu. Správa webu je optimalizovaná tak, aby měl správce co nejmenší prostor „něco nechtěně rozbít“. Tam kde to není vhodné, nedáváme html editory, ale správce pouze vyplňuje formuláře, které už mají formátování a zpracování vloženého obsahu vyřešené pomocí naprogramovaných funkcí.

Neustálý vývoj redakčního systému

Systém neustále vyvíjíme a ladíme podle nejnovějších trendů a zkušeností uživatelů. Ke svému webu dostanete pokaždé nejnovější redakční systém a prostředí administrace.