Hostingové služby

Specializujeme se na individuální hostingové služby přes hosting webových stránek a e-shopů (zejména na naší technické platformě), mail hosting a pronájem celých serverů včetně nastavení.

Naše služby nespadají pouze do tabulek bronze, silver, gold, ale každý dostane takový prostor, služby a výkon, jaké pro svůj web a emaily potřebuje. Množství hostovaných dat, náročnost, počty požadavků na servery a jiné parametry jsou řešeny a zpoplatňovány individuálně pro každého klienta.

V oboru hostingu zajišťujeme

  • Hosting webových stránek
  • Hostingy e-shopů (především na naší platformě ShopSystem)
  • Hosting emailů (bez omezení velikosti pro 1 schránku)
  • Hostingy data serverů (např. pro zálohování)
  • Management celých serverů

Hosting pro běžný web

Základní ceník pro hosting standardního webu je 1.400 Kč / rok bez DPH za 5 GB prostoru pro emaily a data. Každé navýšení prostoru o 5 GB stojí 1.400 Kč. Pokud potřebujete výrazně vyšší datový prostor, máme pro vás cenové zvýhodnění.

Hosting firemních emailů

Nabízíme bezpečný prostor pro vaše emaily na vlastním uzavřeném mail serveru (nezavádíme mailové cloudové služby). Neomezujeme datovou velikost 1 schránky ani počet zpráv v rámci schránky. Cena za datový prostor je stejná: 1.400 Kč za rok bez DPH za každých 5 GB emailů.

Hosting e-shopů

V rámci služby pronájmu e-shopů ShopSystem, kterou naše společnost poskytuje, zajišťujeme full servis hosting pro e-shopy na této platformě. Umíme ale hostovat i jiná řešení.

Data hosting

Zálohujte bezpečně svoje firemní data nebo zálohy celých serverů do našeho datového úložiště.

Vše máte na jednom místě

Tvorba a správa webu nebo e-shopu, hosting, emaily, domény, technický dohled, vše vám zajistí naše společnost.

Objednávka hostingu

Pokud máte zájem o specifické hostingové služby, napište nám nebo pošlete poptávku, co potřebujete zajistit.

V rámci poskytování našich služeb tvorby webu a e-shopů hosting poskytujeme automaticky dle potřeb vašeho projektu a vy se o nic nestaráte.