Vyhledávače zboží 

Vyhledávače zboží jsou poměrně nová služba, která si ihned získala velkou oblibu mezi všemi, kteří hledají v e-shopech zboží.

Proč jsou vyhledávače zboží oblíbené?
Vyhledávače lidem šetří především čas v procházení e-shopů a vzájemném porovnávání cen produktů.

Nemusíte tudíž hledat zboží ve fulltextovém vyhledávači, ale zadáte parametry do formuláře vyhledávače zboží, který Vám nalezené produkty seřadí podle parametrů a proklikem se ihned dostáváte na stránky prodejce.

Proč je nutné mít e-shop ve vyhledávačích zboží?
Ze statistik námi vytvořených e-shopů vychází podíl návštěvníků, kteří přichází z vyhledávačů zboží na cca 75% celkové návštěvnosti e-shopu. Tento procentuální podíl je vskutku astronomický a je z něj patrné, že kdo nemá svůj e-shop ve vyhledávačích přichází o vysoké zisky z prodeje.

Uživatelé internetu si totiž velice rychle zvykli na tento způsob vyhledávání a porovnávání zboží a mnozí z nich už nepoužívají žádné jiné nástroje, jak v e-shopech zboží hledat.

Jak se do vyhledávače zboží dostane i můj e-shop?
Do vyhledávačů zboží zařadíte Váš e-shop vcelku jednoduše, stačí sestavit z Vaší databáze XML feed (export Vaší databáze produktů) a umístit ho na webovou URL adresu, kterou spolu se svými údaji zaregistrujete do příslušného vyhledávače zboží.

Nutno ještě zmínit, že všechny vyhledávače zboží nemají stejný formát těchto feedů a tak je nutné sestavit tyto výpisy z databáze podle technické specifikace každého serveru.

Jak mi může NetSystems pomoci?
Necháte-li si vytvořit e-shop v NetSystems, tak Vám automaticky v základu každé verze e-shopu sestavíme všechny výstupní formáty pro všechny vyhledávače zboží a na přání Vás do těchto vyhledávačů také zaregistrujeme.

Chcete-li sestavit nabídku E-shop řešení, kontaktujte nás nebo nám zašlete poptávku a my Vám rádi připravíme kalkulaci.
 

 

 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webuTvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránkyOnline poptávka
Online poptávka