Linkbuilding a registrace do katalogů 

Získávání zpětných odkazů na Váš web je velice důležité. Čím více odkazů bude zpětně na Váš web směřovat, tím budete mít kladnější hodnocení od fulltextových vyhledávačů (google, seznam, atd.).

Co tím získám?
Registrací do různých webových katalogů získáte převážně zdarma kvalitní zpětné odkazy na Váš web. Tyto odkazy Vám pomohou se posunout výše ve výsledcích fulltextových vyhledávačů.

Podle kvality zpětných odkazů se též řídí page rank Vaší stránky. Máte-li nový web, na který bude ihned směřovat několik webů/stránek s vyšším page rankem, rychleji tak získáváte vyšší page rank, než kdyby na Vás nikdo neodkazoval.

Dále je vhodné také průběžně vzájemně vyměňovat odkazy s weby s vyšším page rankem (doporučujeme PR4 a výše) a tím nadále posilovat, případně upevňovat své pozice ve vyhledávačích.
Nemilou skutečností také je, že pokud máte nízké hodnocení page rank, tak s Vámi další weby nebudou ochotni tyto odkazy měnit. Každý totiž chce získávat co nejvíce nejkvalitnějších odkazů.

Linkbuildingem a registrací do katalogů tedy získáváte efektivní reklamu pro Vaši stránku za minimální náklady. Nutno však říci, že v dnešní době vysoké konkurence na webu je tento způsob reklamy téměř nezbytný.

Stačí to?
Pro další posílení pozic ve vyhledávačích je pak nutné se ještě dále zaměřit na optimalizaci Vašeho webu.

V NetSystems pro Vás k Vašemu novému webu rádi zajistíme tyto i další formy propagace a optimalizace Vašeho webu, tak abyste za minimální vstupní náklady na reklamu docílili maximálního výsledku ve fulltextových vyhledávačích.
 

 

 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webuTvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránkyOnline poptávka
Online poptávka