Reference - Webové stránky

Na této stránce naleznete ukázky naší tvorby webových stránek. Projděte si námi realizované projekty, porovnejte je s konkurencí a podělte se o své názory se svými kolegy.
Pokud Vás naše tvorba webových stránek a systémů zaujme, rádi si vystavíme v naší malé galerii i Váš projekt.ShopSystem - tvorba e-shopů

Nový prezentační web pro náš produkt tvorby e-shopů. E-shopy ShopSystem nabízíme k pronájmu, odkupu licence, ale i individuální úpravy řešení na míru. Každý má tak možnost si rychle a jednoduše vytvořit vlastní e-shop.

 


4 develop

Webové stránky pro realitní společnost 4develop. Web obsahuje CMS s databázi nemovitostí, kontaktů, developerských projektů, vyhledávání nemovitostí a další specifické funkce pro realitní web.

 


ViT Logistics

Web pro společnost se zkušenostmi v oblasti zasilatelství a transportních služeb. Zabývají se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

 


Čejka Holding

Web společnosti ČEJKA HOLDING SE, která seskupuje existující holdingové struktury jako například 4develop nebo BERTURA a.s.

 


Schiff Property

Webové stránky pro realitní kancelář Schiff. Web obsahuje CMS s databázi nemovitostí, kontaktů, developerských projektů, vyhledávání nemovitostí a další specifické funkce pro realitní web.

 


Viladům Chodov

Webové stránky s moderním responsive designem pro luxusní nové byty v atraktivní lokalitě Prahy 4.

 

 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webuTvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránkyOnline poptávka
Online poptávka