Reference - Webové stránky

Na této stránce naleznete ukázky naší tvorby webových stránek. Projděte si námi realizované projekty, porovnejte je s konkurencí a podělte se o své názory se svými kolegy.
Pokud Vás naše tvorba webových stránek a systémů zaujme, rádi si vystavíme v naší malé galerii i Váš projekt.



Netmailing - email marketing

Nabízíme kompletní služby email marketingu. Vše řešíme za vás. 

Navrhneme vám emailingové kampaně, připravíme grafiku, nakódujeme html na míru a provedeme rozesílku. Průběh a úspěšnost svých kampaní můžete sledovat online přes náš klientský systém.

 


ShopSystem - tvorba e-shopů

Nový prezentační web pro náš produkt tvorby e-shopů. E-shopy ShopSystem nabízíme k pronájmu, odkupu licence, ale i individuální úpravy řešení na míru. Každý má tak možnost si rychle a jednoduše vytvořit vlastní e-shop.

 


4 develop

Webové stránky pro realitní společnost 4develop. Web obsahuje CMS s databázi nemovitostí, kontaktů, developerských projektů, vyhledávání nemovitostí a další specifické funkce pro realitní web.

 


ViT Logistics

Web pro společnost se zkušenostmi v oblasti zasilatelství a transportních služeb. Zabývají se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

 


Čejka Holding

Web společnosti ČEJKA HOLDING SE, která seskupuje existující holdingové struktury jako například 4develop nebo BERTURA a.s.

 


Schiff Property

Webové stránky pro realitní kancelář Schiff. Web obsahuje CMS s databázi nemovitostí, kontaktů, developerských projektů, vyhledávání nemovitostí a další specifické funkce pro realitní web.

 





 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.



Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webu



Tvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránky



Online poptávka
Online poptávka