Bannerové kampaně 

Cíle a význam reklamy
Bannerová reklama na internetu má už spíše funkci image. Nelze na ni nahlížet jako na jedinou formu marketingu. Stejně jako „bannery“ u silnice mají hlavní funkci tvořit podvědomí, to samé platí i o bannerech na internetu. Uživatelé internetu jsou totiž každodenně zaplaveni vysokým množstvím bannerové reklamy téměř na každém webu.

Úspěšnost kliknutí na banner se pohybuje pod 1% z počtu zobrazení. Čili pokud má banner přímo za cíl přivést uživatele na web, je nutné spustit plošnou kampaň s mnoha zobrazeními (v řádech statisíců, spíše milionů impresí).

Doporučení pro tvorbu bannerů

Aby byl banner alespoň trochu úspěšný, musí mít myšlenku a hlavně upoutat pozornost, tak aby uživatel chtěl zjistit více. Všeobecně také platí, že je vhodné bannerovou reklamou podporovat produkty týkající se co nejvíce skupiny návštěvníků webu, kde se tento banner zobrazuje.

Reklamní bannery Vám rádi vytvoříme, tak zajistíme jejich propagaci na internetu - reklamní kampaně.

Díky naší spolupráci s výměnným reklamním systémem BillBoard Vám můžeme za výhodné ceny nabídnout cílenou bannerovou reklamu na určité skupiny webů ve vysokém počtu zobrazení.
 

 

 
-
Webdesign a informační systémy
E-shop
E-shop

Platforma
E-shopu
pro prodej
libovolného zboží.Redakční systém
Redakční systém

Systém
pro bleskovou
aktualizaci
Vašeho webuTvorba stránek
Tvorba webu
Tvorba stránek

Zpracujeme pro
Vás moderní
webové stránkyOnline poptávka
Online poptávka